EVERYTHING ABOUT درب اتوماتیک

Everything about درب اتوماتیک

Everything about درب اتوماتیک

Blog Article

این نوع از درب های برقی، امروزه بسیار رایج هستند و به عنوان درب ورودی رستوران ها، فروشگاه ها، پاساژها، مراکز اداری و تجاری به کار می روند.

البته برخی از جکهای پارکینگی شفت کوتاهی دارند ولی به علت قدرت بسیار بالا می توان از آن بازوها برای درب تک لنگه نیز استفاده نمود.

البته باید به این نکته توجه دارد که کارکرد درب ریلی نیاز به فضایی اندازه درب در بخش راست یا چپ آن نیاز دارد.

تنظیمات درب آموزش‌های مختلفی در فضای اینترنت برای نصب و تنظیم درب اتوماتیک وجود دارد. اما اگر تاکنون این کار را انجام نداده‌اید، بهتر است آن را به تکنسین‌های حرفه‌ای واگذار کنید.

درب شیشه‌ ای اتوماتیک کشویی قابلیت اجرا به دو حالت ثابت و متحرک را دارد. هر مرکز خریدی از درب شیشه اتوماتیک برای ورودی و خروجی استفاده می‌نماید.

در این مطلب می‌خواهیم بررسی کنیم که این درب‌ها چگونه کار می‌کنند.

درب‌های تلسکوپی دارای لت‌های کوچکی هستند که هنگام باز شدن روی هم جمع می‌شود. درب‌های تاشو نیز تا حدودی به همین صورت کار می‌کنند. درب تلسکوپی در کناره‌ی ورودی و درب تاشو در دو طرف دهانه‌ی ورودی جمع می‌شود. این موضوع مهم‌ترین تفاوت میان دو مدل درب تاشو و تلسکوپی است. این درب‌ها با استفاده از متریال مختلفی چون شیشه و فلز ساخته می‌شوند.

به همین دلیل اغلب افراد می پرسند این سیتم را از کجا بخریم؟ ما در این مقاله قصد داریم درب اتوماتیک شیشه ای به موضوعات ذیل بپردازیم:

دنیای مدرن امروز علاوه بر ارتقا سطح رفاه سعی بر کاهش مصرف انرژی و زمان را دارد.. به همین دلیل با تولید درب های اتوماتیک دیگر نیاز به باز و بسته کردن درب به صورت دستی نیست.

تولید کننده انواع درب و پنجره upvc آلومینیوم اختصاصی درب اتوماتیک و درب اتوماتیک

راحتی: یکی دیگر از دلایل محبوبیت درب اتوماتیک راحت بودن آن‌هاست. مصرف کنندگان یا مشتریانی که بسته های مواد غذایی در درب اتوماتیک شیشه ای دست داشته باشند یا کودک همراهشان باشند به راحتی به کمک این درب‌های می‌توانند رفت و آمد کنند.

یکی از این تغییرات بسیار مهم در این زمینه ساخت و تولید جک درب ورودی می باشد. در دهه اخیر استفاده از آن بسیار متداول بوده و بیشتر برج های مسکونی، بانک ها، بیمارستان ها و … به درب اتوماتیک مجهز شده اند.

در این سنسور از موج الکترومغناطیسی برای ارسال کد باز و بسته شدن درب استفاده شده است. به این شکل که چشمی‌ها هر دو طول موج یکسانی را ارسال می‌کنند و هنگامی که متحرکی در این بین قرار بگیرد، موج برگشتی از سنسور دوم متفاوت خواهد بود و به این شکل درب به صورت اتوماتیک برای شخص در حال گذر باز می‌شود.

بیوگرافی و عکس های نسرین جوادزاده بازیگر سریال سیب ممنوعه

Report this page